Biuro prasowe

Co nowego?

Współpraca z Komisją Europejską w Polsce

08.01.2019

15 debat przed wyborami do Europarlamentu - to zadanie od Komisji europejskiejwięcej

Współorganizacja debat

08.01.2019

Od stycznia 2019 współorganizujemy debaty dla projektu Forum Dialog Pluswięcej

Dalsza współpraca z Tevą

08.01.2019

Wygraliśmy przetarg na kreację nowej serii opakowań marki Tevawięcej

Czy wiesz, że?

Rozszerzona jednak nadejdzie

Hololens Microsoftu poradzą sobie z Augment Reality ?więcej

Film Herzoga o internecie

"Lo i stało się" to imponująca diagnoza wpływu internetu na nasz rozwój :) Zwiastun tutaj :)więcej

Co to jest flat design ?

Podstawowe zasady projektowania stron w epoce funkcjonalnej aliteracji.więcej

Nominacje dla Sztuki-Architektury.pl i Krytyki-Architektury.info

Wortal Sztuka-Architektury.pl oraz e-kwartalnik Krytyka Architektury zostały nominowane do nagrody dla Najlepszej Polskiej Strony Internetowej w konkursie Polski Internet 2011.

Sztuka-Architektury.pl i Krytyka Architektury uzyskały nominację Kapituły Konkursu w kategoriach Budownictwo oraz Dom, Ogród, Architektura. Wortal Sztuka-Architektury.pl został dodatkowo uznany przez internautów za najlepszą stronę internetową w kategorii Dom, Ogród, Architektura oraz zajął trzecie miejsce w kategorii Budownictwo.

„Nominacja przez kapitułę konkursu oraz uznanie, z jakim spotkał się wortal Sztuka-Architektury.pl wśród internautów i e-kwartalnik Krytyka Architektury wśród ekspertów, jest dla nas potwierdzeniem, że ścieżka rozwoju naszej oferty w obszarze internetu zaczyna przynosić rezultaty. Od początku nastawiliśmy się na bardzo wysoką jakość naszych propozycji, co oczywiście związane jest także z wymaganiami podstawowej grupy docelowej, jaką są architekci. Polski internet powoli zaczyna się zagęszczać i wierzymy, że z czasem zacznie na nim odgrywać większe znaczenie jakość. Dlatego od wielu lat konsekwentnie staramy się inwestować w jakość redakcyjną naszej oferty. Wierzymy, że z czasem nasze wysoko pozycjonowane media będą zyskiwać coraz wyższą wartość dla czytelników oraz reklamodawców" - powiedział Krzysztof Sołoducha - wydawca wortalu Sztuka-architektury.pl oraz e-kwartalnika Krytyka Architektury.
Wraz z nominacjami zakończył się pierwszy etap konkursu Polski Internet 2011. W drugim etapie spośród nominowanych stron zostaną wybrani zwycięzcy.

O Sztuce Architektury
Wortal Sztuka-Architetury.pl jest jednym z największych, fachowych, sieciowych mediów architektonicznych w Polsce. Powstał w 2001 roku jako rozwinięcie strony internetowej towarzyszącej polskiej prezentacji wystawy laureatów nagrody Pritzkera. Oprócz informacji o aktualnościach z polskiej i światowej architektury serwis Sztuka-Architektury.pl jest organizatorem szeregu wydarzeń architektonicznych.

O Krytyce Architektury
Magazyn „Krytyka Architektury" jest bezpłatnym e-kwartalnikiem skierowanym do architektów. Zajmuje się niezależną krytyką i refleksją architektoniczną. Jest jedynym pismem rynkowym poświęconym architekturze, którego wydawanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O Wydawcy
Wydawcą wortalu Sztuka Architektury oraz e-kwatalnika Krytyka Architektury jest firma KLAXON Communications. KLAXON Communications zajmuje się komunikacją Public Relations oraz działalnością wydawniczą łącząc ze sobą w unikalny sposób te dwie dziedziny kompetencji. Firma powstała w 1997 roku. W ofercie wydawniczej KLAXON Communications znajdują się media internetowe sierowane do architektów: wortale Sztuka-Architektury.pl oraz Sztuka-wnetrza.pl, a także e-kwartalnik „Krytyka Architektury . Oprócz tego KLAXON Communications prowadzi własną, specjalistyczną księgarnię internetową oraz jest organizatorem szeregu imprez architektonicznych, jak ArchFilmFest - Festiwal Filmów o Architekturze, Akcja-Kreacja. Projektowanie na żywo oraz doroczny plebiscyt na największe wydarzenia architektoniczne pt. Polska Architektura XXL.

 

Nominacje_dla_Sztuki_i_Krytyki.doc - (271.36 kB)

Sztuka Architektury.JPG - (15 kB)

Krytyka Architektury.jpg - (197.7 kB)