Biuro prasowe

Co nowego?

Współpraca z Komisją Europejską w Polsce

08.01.2019

15 debat przed wyborami do Europarlamentu - to zadanie od Komisji europejskiejwięcej

Współorganizacja debat

08.01.2019

Od stycznia 2019 współorganizujemy debaty dla projektu Forum Dialog Pluswięcej

Dalsza współpraca z Tevą

08.01.2019

Wygraliśmy przetarg na kreację nowej serii opakowań marki Tevawięcej

Czy wiesz, że?

Rozszerzona jednak nadejdzie

Hololens Microsoftu poradzą sobie z Augment Reality ?więcej

Film Herzoga o internecie

"Lo i stało się" to imponująca diagnoza wpływu internetu na nasz rozwój :) Zwiastun tutaj :)więcej

Co to jest flat design ?

Podstawowe zasady projektowania stron w epoce funkcjonalnej aliteracji.więcej

Startuje pierwsza impreza z cyklu? Bauder. Spotkania z architekturą?

29 listopada o godz. 16:00 w katowickim Kinoteatrze Rialto (ul. Św. Jana 24) odbędzie się pierwsze spotkanie dla architektów organizowane przez znanego producenta bitumicznych pokryć dachowych oraz systemów dachów zielonych, firmę Bauder. Goście spotkania będą mieli okazję obejrzeć film pt. „Koolhaas Houselife", posłuchać ciekawej dyskusji pt. "Rem Koolhaas. Papież architektury, a także obejrzeć architektoniczny spektakl teatru improwizowanego „To mało powiedziane". Wszystko w lekkiej, przyjemnej atmosferze.

„Spotkania z architekturą" to nowy cykl organizowany przez firmę Bauder we współpracy z Grupą Sztuka Architektury. Przygotowany przez organizatorów bogaty program będzie się ogniskował wokół atrakcyjnych tematów architektonicznych wzbogaconych o garść informacji technicznych na temat oferty produktowej Bauder.
W trakcie spotkania, na podstawie filmu Koolhaas Houselife, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy Rem Koolhaas jest faktycznie papieżem architektury. Pomogą nam w tym wyjątkowi goście dr inż. arch. Agata Twardoch oraz dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny, którzy wspólnie z publicznością postarają się znaleźć klucz do sukcesu architekta.

Na zakończenie spotkania goście będą mieli okazję zobaczyć krótki, architektoniczny występ teatru improwizowanego „To Mało Powiedziane" i zasmakować pysznych przekąsek.

O filmie „Koolhaas Houselife"

Koolhaas Houselife w reż.Ila Beka i Louise Lemoine to film, który prezentuje jedną z ikon architektury współczesnej, dom w Bordeaux zaprojektowany przez znanego na calym świecie architekta Rema Koolhaasa. Villa Floriac oddana została do użytku w 1988 roku. Dom wypełniony jest nietypowymi rozwiązaniami, ułatwiającymi życie poruszających się na wózku mieszkańcowi. Przewodnikiem po współczesnej architekturze nietypowego domu jest gospodyni Guadalupe Acedo. To z jej perspektywy poznajemy funkcjonowanie ikony architektury od środka. Pełen humoru, pouczający film, na którym z pewnością nie można sie nudzić.

Wstęp wolny. Wymagana rejestracja: TUTAJ

Bauder jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Od ponad 150 lat firma jest prowadzona przez właścicieli. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania zapewniając w ten sposób projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas podejmowania decyzji o wykonaniu bądź modernizacji dachu.

 

Klaxon